Porównywarka pożyczek

, , Leave a comment

Sharing is caring!

W Internecie aż roi się od różnego rodzaju porównywarek cenowych, ubezpieczeń, czy kredytów. Duże bogate portale, które udostępniają swoje porównywarki korzystaja z rozlicznych rodzajów przekazów reklamowych, aby dotrzeć do jak najogromniejszej ilości użytkowników.

Niestety mniejsze portale nie mają szans na konkurowanie z kolosalnymi porównywarkami takimi jak ceneo, nokaut czy porównywarki kredytów jak ecasa.pl czy comperia.pl.

Rynek porównywarek kształtuje się bardzo szybko i nie warto zapominać o tych mniejszych serwisach, które często prezentują o wiele lepsze wyniki porównań, aniżeli kolosy internetowe obecne nieprzerwanie w reklamach telewizyjnych czy w reklamach google.com.

Porównywarka pożyczek pozabankowych

Porównywarki kredytowe takie jak ecasa.pl i comperia.pl oferują dokładne porównanie praktycznie wszystkich osiągalnych kredytów, można dokładnie sprawdzić ile wyniesie rata, jakie jest rrso, czy ubezpieczenie jest obowiązkowe i ile wyniesie prowizja.

W przypadku pożyczek gotówkowych przedstawienie takiego rankingu jest o wiele trudniejsze, jednak dwa serwisy sowafinansowa i pozyczka-ogloszenia.pl udostępniły takie rankingi.

Porównywarka pożyczek gotówkowych – pozyczka-ogloszenia.pl

Warto zwrócić szczególną uwagę na zestawienie darmowych pożyczek na pozyczka-ogłoszenia.pl, porównywarka pożyczek udostępniona w tym serwisie jest bardzo szczegółowa, zestawienie pokazuje gdzie można otrzymać pierwszą pożyczkę za darmo, jaki jest koszt przedłużenia pożyczki, ile wynoszą odsetki za nieterminową wpłatę.

 

Leave a Reply