Platforma edukacyjna Pożyczaj odpowiedzialnie z Ferratum Bank to kolejne działanie w zakre…

, , Comments Off on Platforma edukacyjna Pożyczaj odpowiedzialnie z Ferratum Bank to kolejne działanie w zakre…

Sharing is caring!

Pożyczki prywatne na procent Platforma edukacyjna Pożyczaj odpowiedzialnie z Ferratum Bank to kolejne działanie w zakresie odpowiedzialności społecznej Banku. Osią nowej aktywności jest poradnik, wydany pod taką samą nazwą, zawierający mnóstwo praktycznych wskazówek dotyczących zarządzania pieniędzmi oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania z zakresu finansów.

U podstaw wszystkich działań Ferratum Banku leżą etyka i profesjonalizm. Poradnik Pożyczaj odpowiedzialnie z Ferratum Bank odpowiada na potrzeby Klientów oraz dostarcza im podręcznych narzędzi, które mają na celu poszerzenie wiedzy o finansach.
 
Poradnik składa się z trzech rozdziałów:

Pożyczaj odpowiedzialnie – kompendium wiedzy o pożyczkach i procesie ich zaciągania.

Domowe finanse – praktyczne porady, jak oszczędnie zarządzać domowym budżetem.

E-bankowość – część poświęcona finansom w internecie, m.in. mobilnym pożyczkom, transakcjom i bezpieczeństwu w sieci.

Każda z części w prosty sposób przybliża różne tematy związane z finansami oraz przestrzega przed najczęściej popełniamymi błędami. Jak zarządzać finansami, zwiększyć swoje szanse na kredyt, zaplanować internetowe zakupy lub wybrać najlepszą ofertę pożyczkową? – to tylko niektóre pytania, na które poradnik daje odpowiedzi.
 
Wielu Polaków wciąż odczuwa potrzebę uzupełnienia swojej wiedzy dotyczącej pożyczek. Dlatego opieramy nasze działania na edukacji, profesjonalizmie i bezpieczeństwie. Jesteśmy pewni, że dzięki temu decyzje naszych Klientów, dotyczące finansów i pożyczek, będą podejmowane bardziej odpowiedzialne i świadome. Służymy specjalistyczną pomocą na każdym etapie zaciągania zobowiązania, od złożenia wniosku po moment spłaty pożyczki. Dodatkowo szkolimy naszych Klientów, by decyzja o wzięciu pożyczki była zawsze przemyślana – mówi Krzysztof Przybysz, Country Coordinator Ferratum Bank.
 
Cyfrowa wersja poradnika będzie dostępna na stronie www.ferratum.pl oraz w social media Ferratum Bank. Startowi platformy towarzyszyć będą konkursy związane tematyką skutecznego zarządzania pieniędzmi.