ING Bank Śląski kolejny raz został nagrodzony statuetką Złoty Bell w kategorii „Mobilny Ba…

, , Comments Off on ING Bank Śląski kolejny raz został nagrodzony statuetką Złoty Bell w kategorii „Mobilny Ba…

Sharing is caring!

Pożyczka internetowa ING Bank Śląski kolejny raz został nagrodzony statuetką Złoty Bell w kategorii „Mobilny Bank Roku 2014”. Nagroda została wręczona podczas Gali Mobility Trends 2014, mającej na celu podsumowanie nowości rynkowych, które spotkały się z największym zainteresowaniem konsumentów w 2014 roku.

Złoty Bell to wyróżnienie przyznane przez internautów w głosowaniu internetowym na najlepsze rozwiązania i produkty z branży IT oraz Telecom, które pojawiły się na rynku w 2014 roku. Cieszymy się, że aplikacja mobilna ING BankMobile, która została pobrana ponad 800 tys. razy, jest doceniana przez internautów. Nagroda tym bardziej cieszy, że została przyznana nam po raz drugi –  powiedział Przemysław Furlepa, Dyrektor Banku.

Gala Mobility Trends to coroczne prestiżowe spotkanie osób związanych z branżą nowoczesnych technologii w Polsce. Statuetki Złoty Bell przyznane zostały za najlepsze produkty, usługi i wydarzenia w dziedzinie telekomunikacji oraz nowoczesnych technologii w 2014 roku. Laureaci konkursu zostali wybrani przez konsumentów w głosowaniu internetowym. Nagroda w kategorii „Mobilny Bank Roku 2014” to wyróżnienie dla bankowości mobilnej oferowanej klientom ING Banku Śląskiego.
 
ING Bank Śląski rozszerza możliwości aplikacji ING BankMobile na smartfony i tablety. W ostatnim czasie bank wprowadził funkcję „podziel wydatki” pozwalającą w prosty i szybki sposób rozliczyć ze znajomymi wspólny rachunek lub zorganizować składkę na prezent. Od listopada 2014 roku klienci mogą zapisywać w aplikacji paragony, aby w każdej chwili mieć do nich łatwy dostęp. Przypominamy, że aplikacja ING BankMobile pozwala m.in. na wykonanie przelewów, w tym przelewów walutowych, sprawdzenie stanu rachunków bieżących i oszczędnościowych, historii transakcji kartą oraz kursów walut, a także spłatę karty kredytowej i doładowanie telefonu. Wersja na tablety umożliwia ponadto dokonanie spłaty kredytu i wykonanie przelewu z karty kredytowej.

Chwilówka przez internet